All Mor

22 Feb 2020

Kyiv, Ukraine

Last updated: 10 Feb 2020
Зображення Сайт Головна

Приєднуйтесь до найціннішої подорожі у вашому житті!

Інтерактивний фестиваль фентезі All Mor переносить вас у неймовірний світ. Попрощайтеся зі звичайним життям і пориньте в унікальну атмосферу чарівних, непереможних героїв, дивовижних істот і захоплюючих історій.

Ви знайдете лекції дослідників, майстер-класи, презентації проектів, інтерактивні рольові ігри, дитячі програми, найкращі стенди, інтерактивні розваги, виставковий ярмарок та дивовижне костюмоване шоу.

Фестиваль спонсорується тими, хто хотів би відпочити та тими, хто хотів би отримати щось нове в улюбленому жанрі. Шоу костюмів вразить новим форматом та якістю перетворення на героїв. Допитливі відвідувачі могли побачити оригінальні твори мистецтва, дізнатися нові цікаві факти зі світу фантазії та таємниці давнього ремесла. Активні учасники фестивалю зустрінуть епічні битви на полях настільних ігор та цікавих рольових ігор, заснованих на дивовижних переплетеннях історій. Ми створюємо чарівну атмосферу повних незрівнянних почуттів та яскравих емоцій. Відпочиньте з All Mor поза нашою реальністю!

Логотип Розширений

Practical info

Food
Fast snack
Directions & transport
Train/tram/bus
Surroundings
City center
Average attendence per day
500 to 2000 attendees
Art disciplines
Design, Applied arts , Film , Literature , Theater
Support for disabled people
Yes